MENU
Wyszukaj produkty
wyszukiwanie rozszerzone
» Reklamacje

Producenci

  • Poczta Wysyłka
  • Paczkomaty baner

Reklamacje

Warunki reklamacji towaru
 
alleksiegarnia.pl zobowiązuje się dostarczyć Klientowi, zamówioną rzecz bez wad fizycznych, które zmniejszały by jej wartość lub użyteczność.
 
Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy Klient ma prawo do złożenia reklamacji, poprzez:
  • zgłoszenie tego faktu w Panelu Klienta, w zakładce "Reklamacje", klikając na "Napisz zgłoszenie", po wejściu do formularza reklamacyjnego, klient uzupełnia podstawowe dane dotyczące zamówienia, wybierając numer zamówienia, temat oraz opis wady dodatkowo podając dane konta na jakie mają zostać zwrócone pieniądze, kończy procedurę zgłaszania reklamacji klikając przycisk "Wyślij", w tym przypadku Formularz Reklamacji nie jest wymagany
  • e-mail: biuro@alleksiegarnia.pl lub telefonicznie: (18) 352 04 32, należy odesłać lub dostarczyć osobiście reklamowany (wadliwy) towar wraz z dowodem zakupu oraz dołączając do niego, wypełniony (przez Klienta): Formularz Reklamacji, który stanowi Załącznik nr 3alt niniejszego Regulaminu.
Towar należy odesłać lub dostarczyć osobiście wraz z dowodem zakupu  (paragonem lub fakturą) na adres:

Księgarnia „Bajka”
ul. 3-go Maja 14
38-300 Gorlice
z dopiskiem „REKLAMACJA”

W ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania wadliwego towaru ustosunkuje się do reklamacji Klienta.

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta – alleksiegarnia.pl wymieni Klientowi reklamowany towar na pełnowartościowy i odeśle na własny koszt, chyba, że możliwa będzie naprawa towaru i Klient takiej naprawy zażąda. W przypadku braku możliwości naprawy i wymiany towaru (np. z powodu wyczerpania nakładu), Klient ma prawo odstąpić od umowy, a alleksiegarnia.pl zwróci Klientowi całkowitą należność za reklamowany towar na konto (chyba, że klient zażąda innego sposobu zwrotu), podane w Formularzu Reklamacji i dołączonego do reklamowego towaru. Klient może również – zamiast odstępowania od umowy - żądać stosownego obniżenia ceny, na reklamowany towar.
Przejdź do strony głównej
ksiegarniabajka.pl alleksiegarnia.pl © 2017